Mercedes Coupe leasing w Poznaniu – salon Papis

Mercedes-Benz to jedna z najbardziej znanych i cenionych marek samochodów premium na świecie. Dzięki szerokiej i zróżnicowanej gamie modeli oferuje auta premium odpowiednie do każdej sytuacji, w tym w wersji Coupe.

Leasing samochodów Mercedes Coupe

W modelach tych jest coś wyjątkowo eleganckiego. Dzięki swojej sylwetce zwracają uwagę niemal każdego kierowcy. Oprócz pięknego designu oferują: niezwykłą moc, wydajność oraz technologię, o jakich wielu kierowców marzy. Teraz możesz wybrać swojego nowego Coupe w salonie Papis. Leasing tych używanych modeli gwarantuje niezapomniane wrażenia z jazdy. To auta wygodne, mocne i ekscytujące w prowadzeniu. Są doskonałym wyborem dla osób poszukujących stylowego, sportowego samochodu do jazdy.

Mercedes Coupe – używane w Poznaniu w salonie Papis

Jeśli chcesz wziąć leasing na samochód marki premium z niedrogimi, miesięcznymi ratami – salon Papis oferuje taką opcję. W ostatnich latach stało się jasne, że jest wiele wad z posiadania nowego samochodu prosto z salonu. Szczególnie jeśli chcesz je często zmieniać. W salonie Papis masz obecnie wybór między nadwoziem Coupe w wersji:

  • E-Class,
  • CLA,
  • C-Class,
  • S-Class.

 

Wszystkie z nich wyposażone są w silnik benzynowy. Dostępne są obecnie u nas w kolorze czerwonym, błękitnym, białym, srebrnym, niebieskim oraz czarnym. Możesz wybierać również spośród wersji 5-drzwiowej oraz 3-drzwiowej. Wszystkie z nich są w bardzo dobrym stanie i są objęte gwarancją na 12 lub nawet 36 miesięcy.

Za kierownicą tego ładnego, luksusowego auta z pewnością będziesz uwielbiał każdą spędzoną chwilę. Skontaktuj się z nami, aby znaleźć swój idealny model do potrzeb osobistych lub biznesowych. Zobacz nasze najnowsze oferty, aby dowiedzieć się, która z nich będzie dla Ciebie najlepsza. Oferujemy najlepsze modele w rozsądnych cenach. Gwarantujemy elastyczne warunki. Wypełnij formularz na stronie z interesującym Cię modelem, a my wyślemy Ci bezpłatną ofertę wyceny dostosowaną do twoich potrzeb. U nas jest to łatwe, wygodne i proste.

Sprawdź również:

kredyt na samochód
ubezpieczenia komunikacyjne poznań
ubezpieczenia samochodu poznań