Na co zwrócić uwagę podczas wyboru warsztatu zajmującego się naprawami blacharsko-lakierniczymi w Poznaniu?

Odpowiednio wykonane prace blacharsko-lakiernicze są bardzo ważne dla zapewnienia bezpieczeństwa pasażerów oraz kierowcy. Przeczytaj, aby dowiedzieć się, jak wybrać najlepszy serwis wykonujący takie usługi.

3 wskazówki dotyczące wyboru odpowiedniego warsztatu zajmującego się naprawami blacharsko-lakierniczymi w Poznaniu

Pamiętaj, aby zapytać wybrany warsztat o rodzaje stosowanych powłok lakierniczych. Jeśli lakier nie jest oparty na wodzie, źle to świadczy o danym miejscu. Lakiery na bazie wody są normą, podczas gdy te na bazie rozpuszczalników to przeszłość. I ich wykorzystywanie jest nawet niezgodne z prawem. W serwisie Papis dysponujemy lakierami tylko najwyższej jakości. To pierwsza zasada, o której warto pamiętać. Kolejną jest gwarancja. Dowiedz się, czy wybrany warsztat oferuje taką możliwość. Jest tak, to ile ona trwa. Dowiedz się również, jakie materiały są wykorzystywane. Czy są to części nowe, używane, oryginalne, czy nie? Nowe części są oczywiście najlepsze. Choć te używane często pozwalają sporo zaoszczędzić. W zależności od uszkodzenia pojazdu części zamienne mogą być równie dobre, jak te pochodzące od producenta.

Naprawy blacharsko-lakiernicze w Poznaniu w serwisie Papis

W serwisie Papis oferujemy szeroki zakres profesjonalnych napraw blacharsko-lakierniczych w Poznaniu. Wykonujemy je wyłącznie przy użyciu wysokiej jakości narzędzi. Naprawiamy zderzaki, drzwi, listwy progowe, maski, czy też klapy tylne części zgodnie z najlepszymi technikami. Chętnie Ci pomożemy i odpowiedni na wszelkie pytania – w przypadku wątpliwości skontaktuj się z serwisem Papis.

Sprawdź również:

Volkswagen Touran Poznań
Volkswagen UP! Poznań
Alfa Romeo MITO Poznań