Naprawy blacharsko-lakiernicze w Luboniu

Niezależnie od tego, jak bardzo kierowca stara się dbać o swój pojazd, w pewnym momencie każda jego część się zużywa. Zwłaszcza jeśli samochód jest długo eksploatowany. Odpryski farby, zarysowania, czy też wgniecenia są bardzo powszechne. W serwisie Papis oferujemy naprawy blacharsko-lakiernicze w Luboniu. W artykule tym odpowiedzieliśmy na kilka, najczęściej zadawanych przez naszych klientów pytań związanych z tym zakresem prac.

Jakie są najczęstsze przyczyny uszkodzeń lakieru?

Warto zdać sobie sprawę z możliwych przyczyn uszkodzeń lakieru, oprócz tych najczęstszych. Takich jak samodzielne zarysowania lub spowodowane przez nieuwagę innego kierowcy. Inne, częste przyczyny to:

  • kamienie – jeśli jeździsz z dużą prędkością, małe kamienie mogą odprysnąć na pojeździe i pozostawić ślady na karoserii,
  • odchody ptaków – są nie tylko nieprzyjemne w wyglądzie. Mogą również powodować znaczne uszkodzenia. Kwasowość odchodów może powodować powstawanie korozji. Przez co jest ona bardziej podatna na uszkodzenia.

Czy oferujecie “inteligentne” naprawy blacharsko-lakiernicze w Luboniu?

Czym są tak zwane inteligentne naprawy? Skrót ten oznacza małe i średnie technologie. Warsztaty, które oferują metody takie jak SMART, mogą wykonać swoją pracę o wiele sprawniej i skuteczniej, niż te tradycyjne. Można powiedzieć, że wykonują one swoją pracę mądrzej – zamiast naprawiać całą część tylko z powodu niewielkich uszkodzeń, regenerowany jest tylko uszkodzony obszar. W serwisie Papis oferujemy taki rodzaj usługi.

Sprawdź również:

Ford S-Max Poznań
Honda Civic Poznań
Honda Jazz Poznań